Prodat Vila, Jolly Harbour, St. Mary, Antigua a Barbuda, 271 Palm Beach Dr.

Prodat - Cod. 14632

  • Typologie: Vila
  • Oblast: 380 m²
  • Pocet pokoju: 4
  • Podlazí: 1

Zdůrazňuje

    * Beachfront a soukromé lodě Dock
    * Navrženo Vlastní
    * Bezvadně udržované
    * Gated Společenství
    * Soukromé bazénu a vířivé vany
    * Oceánu, Lodní & Golf
Nachází se na nedotcený bílý písek pláží Jolly Harbour, Antigua, budete doslova pár kroků od teplé a klidné Karibské moře. Ponořte se do luxusu ve většině relaxační a pohodlné prostředí na této straně nebe.

Jolly Harbour je nejvyhledávanější místo v Antigua. Jedná se o soukromou bránou komunita s kompletní kompletní servis marina s palivem dock, zbrusu nový supermarket, 18 jamkové golfové hřiště, 4 osvětlené tenisové kurty, squash, a olympijský velikost bazén, 5 restaurací, 2 banky, a všechny jsou přístupné od golfového vozíku.

Villa Sull Oceano je nově vybudovaný 4 ložnice / 4,5 vana italském stylu Villa s open air pocit Karibiku, který bude zcela okouzlí. Unikátní vlastní design se mohou pochlubit velkým 20 'x40 ' hlavní salon, a více než 1000 čtverečních metrů stinné terase, stejně jako druhý stupeň sluneční terasou pro práci na vaše opálení.

Je-li 30 kroků k oceánu jsou pro vás daleko, vezměte si zaplavat ve vašich soukromých horké vany a sladkovodní bazén, který zahrnuje čtyři barové stoličky ponořené přímo sousedí s venkovní kuchyně, takže vaše studené občerstvení jsou snadno dostupné. Opláchněte ve venkovní sprcha a projít se po pláži na "Trosečníci " restaurace na pláži za trochu atmosféry a možná Pina Colada.

Vila se nachází přímo na bílé písečné pláže soukromé a docela bránou komunita Jolly Harbour, takže budete mít všechny soukromí, které potřebujete pro pobavení sebe a své hosty v tomto 4.000 čtverečních stop mistrovské domova.

Celá zadní stěna se otevírá na něž se vztahuje Lanai, který má 5 stropní ventilátory na pomoc těm foukat teplý pasáty celé nádvoří a na daybed pro odpolední siestu. Pokud sportů je vaše věc, můžete hrát přímo na oceán s vodní skútr, katamarán, kajak a nájemné se nachází přímo dolů na pláž, nebo chcete-li sledovat, hlavní salon se mohou pochlubit 63 palcovou plazmovou pro fotbalové hry.

Z předních dveří najdete své soukromé přístaviště lodí na hluboké vodě přístav, který je plně vybaven lodní výtah určeny pro 20.000 liber člunu, a dva vleky jsou určeny pro jetski 1.000 liber. každý.

To je opravdu nádherný domov!

Poptávka po této nemovitosti


Realigro International
Vyžádat informace o podobné nemovitosti
Souhlasím se zpracováním osobních dat*
Zrušit
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB